استاندار فارس: انقلاب اسلامی روز به روز متکامل تر می‌شود

ایسنا/فارس استاندار فارس تاکید کرد که بر خلاف تصور دشمنانی که بر علیه نظام اسلامی تلاش می کنند، انقلاب اسلامی روز به روز متکامل تر شده است.

عنایت‌الله رحیمی، استاندار فارس در حاشیه مراسم بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شیراز، با بیان اینکه اهداف انقلاب اسلامی مبتنی بر فطرت پاک انسانی و ارزش‌های اسلامی است، گفت: این مسئله موجب می‌شود تا انقلاب اسلامی روز به‌روز تکامل‌ یافته‌تر شود لذا فراگیری آن قطعی است.

وی ضمن قدردانی از مردم به دلیل حضور در جشن انقلاب به شیوه‌های مختلف خودرویی، موتوری و یا تجمع میدان شهدای شیراز، گفت: دشمنان همواره با انقلاب اسلامی دشمنی کرده‌اند و تا سال گذشته نیز مدعی بودند جمهوری اسلامی نمی‌تواند چهل و سومین جشن پیروزی خود را برگزار کند، اما همه مشاهده کردیم که چنین چیزی محقق نشد.

استاندار فارس تأکید کرد: به یاری خدا و به کوری چشم بدخواهان امروز جشن ورود به چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار کردیم.

رحیمی تأکید کرد: در سایه فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و مقاومت مردم شریف ایران باید پرچم این انقلاب را به صاحب اصلی آن امام زمان(عج) تحویل دهیم.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید