انتقاد پیشکسوت تنیس: بدون دلیل کنارم گذاشتند/ می‌گویند سرمربی باید اسپانسر بیاورد!

پیشکسوت تنیس ایران گفت: کمیته فنی بدون اینکه دلایل قانع کننده ای بیاورد من را از گزینه های سرمربیگری تیم ملی کنار گذاشت.

به گزارش ایسنا، فدراسیون تنیس با تشکیل کمیته فنی از ماه ها قبل به دنبال انتخاب سرمربی تیم ملی است و روند انتخاب سرمربی بر این بود که افراد برنامه های خود را ارائه بدهند و سپس در جلسه کمیته فنی شرکت کنند و از برنامه هایشان دفاع کنند.  البته این راهکار بدون حرف  و حدیث هم نبوده است.

شهاب حسنی از پیشکسوتان تنیس ایران که رزومه خود را برای کمیته فنی فدراسیون ارائه کرده بود، بیان کرد: من رزومه خودم را  ارائه کردم و قرار بود از برنامه هایم دفاع کنم که بیمار شدم. چون مشکوک به کرونا بودم اطلاع دادم که نمی توانم در جلسه شرکت کنم تا مشکلی برای کسی پیش نیاید. پس از این اتفاق نه تنها از من سراغی نگرفتند وقتی خودم نیز پیگیر شدم اعلام کردند چون در آن جلسه شرکت نکرده بودم بنابراین به منزله انصراف بوده است و کمیته فنی این طور تصمیم گرفته است.

او ادامه داد: حتی قبل از اینکه من دفاع کنم به من گفتند که حتما بگویم اسپانسر دارم چون برایم امتیاز محسوب می شود زمانی که عنوان کردم اسپانسر آوردن و پول تزریق کردن وظیفه سرمربی نیست ، به من گفتند فدراسیون بودجه ندارد و باید اسپانسر داشته باشم.

حسنی همچنین گفت: وقتی با یکی از اعضای کمیته فنی صحبت کردم به من گفت تجربه زیادی ندارم در حالی که من ۴۲ ساله هستم از ۱۹ تا ۳۰ سالگی در تیم ملی بودم و سالها در دیویس کاپ بازی کردم. جالب این است که به همدوره ای های من قبلا این مسئولیت را داده بودند.

او افزود: مشکلی که وجود دارد و به آن توجه نمی کنند این است که ما اصلا پشتوانه نداریم یعنی اگر یک بازیکن بزرگسال مشکلی برایش به وجود بیاید یا اصلا نخواهد بازی کنند، کسی را نداریم جایگزین کنیم.الان هم بازیکنان بزرگسال ما دنبال آموزش شاگرد هستند و کسی تمرین نمی کند. تا اگر بازیکن بزرگسال ما نبود بتوانیم این بازیکن جوان را جایگزین کنیم. آنها دنبال این هستند که یک نفر بیاید و سرش را پایین بندازد و هر کاری گفت انجام دهند.

بازیکن اسبق تیم ملی با گلایه از نحوه برخورد با او تصریح کرد: من نمی خواهم در مقابل آنها قرار بگیرند اما دلایلی  نمی آورند که من را قانع کند که چرا کنار گذاشته شدم  یا حداقل بگویند  X و Y از من بهتر هستند. می گویند چون جلسه نیامدم کنار گذاشته شدم.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید