بازپخش یک سریال کمدی با بازی امیر جعفری و ریما رامین فر

مجموعه تلویزیونی طنز «من یک مستأجرم» با بازی امیر جعفری، ریما رامین‌فر و سعید آقاخانی، از پنجشنبه به روی آنتن شبکه آی فیلم می‌رود.

به‌ گزارش ایسنا به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، این مجموعه طنز که در سال ۱۳۸۳ از شبکه سه سیما پخش شد، بعد از سال‌ها دوباره در جدول پخش کانال فارسی این شبکه قرار گرفت.

این سریال ۲۶ قسمتی را پریسا بخت‌آور ساخته و شادمهر راستین نگارش فیلمنامه آن را عهده‌دار بوده است.

امیر جعفری، کتایون امیرابراهیمی، سعید آقاخانی، ریما رامین‌فر، نگار فروزنده، سپند امیرسلیمانی، بهاره رهنما، الهام چرخنده، نیما تارخ، آرش مجیدی، فرشید نوابی، رضا بنفشه‌خواه، محسن قاضی‌مرادی و جواد عزتی گروه بازیگران این مجموعه را تشکیل داده‌اند.

«من یک مستأجرم» داستان یک پیرزن به نام زمانه خانم است که یک ساختمان پنج‌واحدی در تهران دارد. او از خارج برمی‌گردد و در فرودگاه با مسعود آشنا شده و مسعود او را تا خانه‌اش می‌رساند. مسعود مباشر زمانه‌خانم می‌شود و در تلاش است برای خانه مستأجر بیاورد و خودش برای اینکه در خانه بماند مجبور به ازدواج می‌شود تا اینکه…

«من یک مستاجرم» با پایان سریال «خبرنامه»، از پنجشنبه ( ۲۳ بهمن)، هر روز ساعت ۱۷ روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود و تکرار آن روز بعد در دو نوبت یک بامداد و ۹ صبح پخش می‌شود.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید