بررسی وضعیت شادگان با حضور گروه واکنش سریع وزارت بهداشت

ایسنا/خوزستان جلسه ستاد مقابله با کرونا در شادگان با حضور گروه واکنش سریع وزارت بهداشت در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا به نقل از وبدا علوم پزشکی آبادان، این نشست با حضور دکتر حمید سوری رئیس گروه واکنش سریع کووید -۱۹ وزارت بهداشت و اعضای این گروه، دکتر سید محمد علوی رئیس مرکز بهداشت استان خوزستان، دکتر شکراله سلمان‌زاده رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان، صبری‌پور فرماندار شادگان و دیگر مسئولان بهداشتی این شهرستان، به منظور تعیین و ارائه راهکاری عملیاتی و اجرایی برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در این شهرستان، در محل سالن جلسات فرمانداری شادگان برگزار شد.

رئیس گروه واکنش سریع کووید -۱۹ وزارت بهداشت و اعضای این گروه پیش از تشکیل این جلسه نیز به همراه رئیس مرکز بهداشت خوزستان و رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان، از مجموعه بهداشت و درمان شهرستان بازدید کردند و جلسه‌ای نیز در خصوص بررسی اپیدمیولوژیک بیماری کرونا در شادگان در دفتر مدیریت شبکه بهداشت برگزار شد.

شادگان یکی از شهرستان‌های زیر مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان است که با شروع موج سوم بیماری در منطقه، بیشترین آمار مبتلایان به بیماری کرونا را داشته است و از جمله شهرستان‌هایی است که به لحاظ رنگ‌بندی کشوری این بیماری، در وضعیت نارنجی قرار دارد.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید