برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن به دو شیوه مجازی و خودرویی

ایسنا/خراسان جنوبی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن به دو شیوه خودرویی خانوادگی و در بستر فضای مجازی خبر داد.

حجت الاسلام احمد ملایی، امروز دوشنبه ۲۰ بهمن در جلسه نهایی برنامه ریزی بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و ضرورت توجه به سلامت مردم، ویژه برنامه‌های شب و روز یوم الله ۲۲ بهمن به صورت متفاوت از سنوات گذشته برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه‌هایی که در پیش داریم مراسم “صبر و شکر” و گلبانگ الله اکبر می‌باشد که در  شب ۲۲ بهمن به صورت سراسری برگزار می‌شود  و در ساعت ۲۱ همزمان با سراسر کشور، با همت کارگروه های نیروهای مسلح، ارتش، بسیج، شهرداری، مساجد و اماکن مقدسه آسمان بیرجند و سایر شهرهای استان نور باران خواهد شد.

وی افزود: جهت بزرگداشت یوم الله بهمن نیز تدابیر و ابتکارات خاصی توسط شورا اتخاذ شده که راهپیمایی خودرویی  خانوادگی در سراسر استان به شیوه مقتضی و حسب اطلاع رسانی هر شهرستان و راهپیمایی مجازی، اجرای سرود در میادین مهم شهر از راههای جایگزین جهت حضور و مشارکت حداکثری مردم در مراسم جشن چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است. و مردم عزیز از هم اکنون  می توانند با  مراجعه به آدرس اینترنتی fajr.ccoip.ir  در راهپیمایی مجازی شرکت کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در خصوص راهپیمایی خودرویی بیان کرد: مراسم راهپیمایی خودرویی در مرکز استان ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۲ بهمن از تقاطع بلوار امام رضا(ع) و صیاد شیرازی آغاز و در امتداد خیابان پاسداران تا مزار شهدای گمنام خیابان پاسداران ادامه خواهد یافت که در این خصوص از مردم انقلابی و همیشه در صحنه دعوت می‌شود ضمن تزئین خودروها با پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و تصاویر امامین انقلاب اسلامی و پرچم‌های الوان حضوری با صلابت و پرشور به نمایش بگذارند.

ملایی، پایان بخش برنامه‌های دهه فجر ۹۹ را مراسم رسانه‌ای با جمعیت محدود اعلام کرد که رأس ساعت  ۱۲:۳۰ ظهر یوم الله ۲۲ بهمن با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی، نماینده ولی فقیه در بسیج مستضعفین کشور به صورت زنده از شبکه‌هایی رادیویی و تلویزیونی استان پخش خواهد شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید