برگزاری مسابقات بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی باشگاه‌های خراسان رضوی

ایسنا/خراسان رضوی رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی از برگزاری مسابقات بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی باشگاه‌های استان خبرداد.

براساس گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان ضوی، سروش پورآزاد از برگزاری مسابقات قهرمانی استان به مناسبت گرامیداشت شهدای سلامت و دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به میزبانی شهرستان طرقبه و شاندیز خبر داد.

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی با بیان اینکه این مسابقات بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد، ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند این مسابقات را از طریق صفحات اجتماعی به صورت پخش زنده دنبال کنند.

وی اظهار کرد: این مسابقات در پنج بخش پرورش اندام، فیزیک، بادی کلاسیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار فیزیک با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با مجوز ستاد پیشگیری کرونای شهرستان برگزار خواهد شد و منتخبین این رقابت‌ها توسط کمیته فنی به مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی کیش اعزام خواهند شد.

پورآزاد تاکید کرد: با توجه به شرایط کرونایی در نظر داریم وزن کشی مسابقات را در ۲۲ بهمن طی ساعات مختلف جهت پیش‌گیری از اجتماع انجام دهیم و مسابقات ۲۳ و ۲۴ بهمن برگزار می‌شود.

گفتنی‌است؛ باشگاه‌های ورزشی باید لیست اعضای تیم خود را به تفکیک رشته و معرفی سرپرست و مربی نهایتا تا ۲۱ بهمن به هیات استان اعلام کنند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید