حضور مدیرعامل ذوب آهن در تمرین تیم فوتبال بانوان

ایسنا/اصفهان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن با حضور در تمرینات تیم فوتبال بانوان پیش از بازی حساس این تیم با شهرداری بم با آنها گفت وگو کرد.

تیم فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب‌آهن اصفهان در ادامه رقابت‌های لیگ برتر بانوان باشگاه‌های کشور فردا (سه شنبه- ۲۱ بهمن ماه) در ورزشگاه فولادشهر میزبان تیم مدعی شهرداری بم خواهد بود که در صورت پیروزی در این مسابقه مهم و حساس به پلی‌آف راه پیدا می‌کند.

به گزارش ایسنا، مجتبی فریدونی- مدیرعامل به همراه محمدمهدی رمضانی- مدیر روابط عمومی و میترا چین سری- مسئول ورزش قهرمانی بانوان باشگاه ذوب‌آهن از تمرین تیم فوتبال بانوان در زمین چمن ورزشگاه فولاد شهر بازدید کردند.

فریدونی پس از حضور در محل تمرین تیم فوتبال بانوان با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، اظهارکرد: باید شرایطی فراهم شود که همه استعدادهای فوتبال بانوان در سراسر کشور و افرادی که فکر می‌کنند، می‌توانند لباس این تیم را برتن کنند، جهت انجام تست به باشگاه ذوب‌آهن مراجعه کرده تا بهترین‌های آن‌ها از سوی کادر فنی و کارشناسان باشگاه انتخاب شوند.

وی افزود: این توانایی را داریم که بازیکنان خوب تیم ذوب‌آهن بازیکنان خود را به تیم‌های داخلی و خارجی ترانسفر کنیم تا از این طریق علاوه بر درآمدزایی برای باشگاه به رشد و شکوفایی این استعدادها کمک کنیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن تاکید کرد: برای انعکاس بیشتر تلاش‌ها و نتایج ورزشکاران و دیده شدن آن‌ها باید ارتباط خوبی با رسانه‌ها داشته باشیم تا اخبار آن‌ها بیشتر منعکس شود.

در ادامه مدیر قهرمانی بانوان ذوب‌آهن با اشاره به ظرفیت تیم فوتبال بانوان، گفت: در همین لحظه ما آمادگی این را داریم که پنج نفر از بازیکنان تیم را ترانسفر کنیم، همچنین چند درخواست تاسیس آکادمی فوتبال بانوان داشتیم که آن را به پس از اتمام مسابقات لیگ فوتبال بانوان موکول کردیم.

میتراچین سری افزود: کار بسیار خوبی که اخیرا در رشته هندبال بانوان انجام شده و بنا داریم در فوتبال هم انجام بدهیم، استعدادیابی از فرزندان پرسنل کارخانه ذوب‌آهن در اولویت نخست ما در بحث استعدادیابی است، در حال حاضر استعدادیابی در استان را انجام می‌دهیم و به عنوان مثال یک بازی دوستانه با یکی از مدارس فوتبال گذاشتیم که پس از این بازی پنج نفر از اعضا آن تیم به ذوب‌آهن اضافه شد.

وی تصریح کرد: در تیم، بازیکنانی داریم که از دورترین نقاط استان به عشق بازی کردن در تیم ذوب‌آهن به هر ترتیب خودشان را به تمرینات می‌رسانند.

سخایی، سرپرست تیم بانوان نیز خاطرنشان کرد: فوتبال بانوان برای دختران و بانوان استان جذابیت زیادی دارد، اما متاسفانه در برخی مناطق استان به این رشته اهمیت در خور توجهی نمی شود، در شهرهای اطراف اصفهان استعدادهای فوق العاده‌ای وجود دارد و تیم ذوب‌آهن بستر بسیار مناسبی برای بروز و نشان دادن استعدادهای آن ها است. با آغاز به کار آکادمی فوتبال ذوب‌آهن ما شاهد رشد، بروز و پرورش بازیکنان بسیار خوبی در مجموعه ذوب‌آهن خواهیم بود.

پس از اتمام تمرین کادرفنی و بازیکنان تیم، مشکلات و خواسته هایشان را با مدیرعامل باشگاه مطرح کردند.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید