روز شلوغ کمیته انضباطی والیبال/ از محرومیت میرزاجانپور تا جریمه پاشیدن آب در زمین مسابقه

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال چند پرونده انضباطی لیگ را بررسی و آرا خود را در مورد آن‌ها صادر کرد.

به گزارش ایسنا، هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال مردان یک‌شنبه(۱۹ دی) برگزار شد که طی آن تیم‌های شهرداری گنبد و فولاد مبارکه سپاهان در سالن المپیک گنبد به مصاف یکدیگر رفتند و این دیدار حاشیه‌هایی داشت.

سازمان لیگ فدراسیون والیبال بر اساس گزارش ناظر، مجتبی میرزاجانپور، بازیکن تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان را تا تشکیل نشست کمیته انضباطی از همراهی این تیم محروم کرده بود.

کمیته انضباطی هم دوشنبه(۲۰ دی) تشکیل شد و مجتبی میرزاجانپور را به دلیل به کار بردن الفاظ ناشایست که بر خلاف مقررات آیین‌نامه است و با استناد به ماده ۳ و ۴ آیین‌نامه انضباطی فدراسیون والیبال، به یک جلسه محرومیت قطعی از همراهی تیم و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

بنابراین میرزاجانپور چهارشنبه، ۲۲ دی در هفته هفدهم لیگ برتر مردان نمی‌تواند تیم فولاد مبارکه سپاهان را در دیدار برابر شهرداری ورامین همراهی کند.

آرای دیدارهای شهرداری ورامین و فولاد سیرجان ایرانیان

دیدار تیم‌های شهرداری ورامین و شهداب یزد در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال مردان که روز چهارشنبه ۱۵ دی‌ماه در سالن شهید گل‌عباسی ورامین برگزار شد، با حاشیه‌هایی همراه بود.

بر اساس گزارش ناظر مسابقه، سازمان لیگ رضا نائینی کمک مربی تیم شهرداری ورامین را به دلیل رفتار ناشایست در دیدار مقابل شهداب یزد تا تشکیل کمیته انضباطی از حضور در مسابقات محروم کرد.

کمیته انضباطی امروز (دوشنبه ۲۱ دی‌ماه) برای بررسی این پرونده تشکیل شد و رضا نائینی کمک مربی تیم شهرداری ورامین به یک جلسه محرومیت قطعی از همراهی با این تیم محکوم شد.

هم‌چنین باشگاه شهرداری ورامین به دلیل ریختن آب بطری به داخل زمین مسابقه و ایجاد وقفه در بازی، به پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در این نشست کمیته انضباطی فدراسیون والیبال، درخواست باشگاه فولاد سیرجان مبنی بر اعمال جریمه و مطالبه خسارت از رامین خانی و امیر حسین درخشان نیز بررسی شد و هر یک از این بازیکنان به پرداخت پنج درصد از کل مبلغ قرارداد نسبت به باشگاه فولاد سیرجان محکوم‌ شدند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید