مسیر پیمایی جامعه ورزش در ۲۲ بهمن

جامعه ورزش ایران اعم از موتورسواران، دوچرخه سواران و اسکیت بازان و… به نیابت از مردم ایران و شهدای گرانقدر به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی اقدام به مسیرپیمایی در ۲۲ بهمن خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، با توجه به شرایط ویژه امسال و دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره عدم برگزاری راهپیمایی توسط مردم مومن و شریف ایران اسلامی در ۲۲ بهمن ماه، جامعه ورزش برای زنده نگه داشتن شعائر ملی و انقلابی ملت بزرگ ایران، به صورت نمادین اما با شکوه و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، اقدام به مسیرپیمایی می‌کنند.

این مسیرپیمایی در روز چهارشنبه ۲۲ بهمن از میدان فردوسی تا میدان آزادی انجام خواهد گرفت و ساعت ۸:۳۰ صبح ۲۲ بهمن جمعی از موتورسواران، دوچرخه سواران و اسکیت بازان و دیگر ورزشکاران از مقابل سردرب دانشگاه تهران (خیابان انقلاب) در مسیرهای معین شده حرکت می‌کنند.

جامعه ورزش که به نیابت از آحاد مردم ایران جشن یوم الله ۲۲ بهمن را برگزار خواهند کرد تلاش می کنند تا این مراسم، باشکوه هرچه بیشتر برگزار و با حضور خود بار دیگر میزان عشق و اردات خود را به شهدا و امامین انقلاب اعلام کرده و به دنیا نشان دهند که در تمام عرصه ها پای انقلاب و آرمان‌ها در کنار دیگر اقشار جامعه ایستاده اند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید