منصوریان: صنعت نفت همانند یک تیم رها شده است/ داوری امروز له و خسته بود!

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبان با اشاره به این که تیمش رها شده است، گفت: نباید مسوولان آبادان شهر را به محلی برای عکس گرفتن تبدیل کنند.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان عصر دوشنبه در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان که با شکست سه بر صفر صنعت نفت آبادان همراه شد، اظهار کرد: با شرایط سختی به رفسنجان آمدیم و پس از آن اعلام کردند که مسابقه در سیرجان برگزار می‌شود و نصف تیم خود را در رفسنجان نگه داشتیم و شرایط آب و هوایی متفاوت بود.

او ادامه داد: از تلاش بازیکنان خود راضی هستم اما این تلاش‌ها کافی نبود و دو بازیکن کلیدی خود را در اختیار نداشتیم، از عملکرد جوانان خود راضی نیستم و باید کیفیت خود را ارتقا دهند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبان در مورد این مسابقه نیز، خاطرنشان کرد: در وقت اضافه نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم و یک موقعیت دیگر را نیز هدر دادیم و تیم حریف نیز موقعیت‌هایی را در اختیار داشت.

منصوریان با اشاره به این که نباید مسوولان شهر رختکن تیم را محلی برای عکس گرفتن تبدیل کنند، گفت: احتیاجی به عکس گرفتن نداریم، ما به مسوولانی احتیاج داریم که به ما کمک کنند. هواداران آبادانی به این تیم علاقه فراوانی دارند و با گذشت ۱۳ هفته از لیگ برتر همانند یک تیم رها شده هستیم. توقع داریم به داد ما برسند و امیدواریم نوشداری پس از مرگ سهراب نباشد.

او ادامه داد: هر زمان که به برتری می‌رسیم می‌بینیم که برخی مسوولان سراغ تیم می‌آیند. از مسوولان شهر بسیار گلایه دارم و چقدر می‌توانم به بازیکنان خود اصرار کنم و آن‌ها بدون روحیه فعالیت می‌کنند. شاید بودجه مورد توقع ما یک دهم تیم‌های حریف باشد اما در مورد آن هم شرایط مناسبی نداریم و این زیبنده تیم شهری نیست که بخشی از بودجه کشور را تامین می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به این که گروه بی‌عقلی بند ج را مصوب کرده‌اند، اظهار کرد: اگر به لیگ یک باشیم به ما پول فراوان می‌دهند و اگر به لیگ برتر بیاییم به ما پولی نمی‌دهند و پالایش و پخش می خواهد به ما کمک کنند اما کار گره خورده است.

منصوریان در مورد عملکرد داوری، نیز خاطرنشان کرد: تیم داوری امروز خسته و له بود و نای رفتن نداشت و کمک داور از ۲ متری متوجه نمی‌شد که توپ به دست خورده است و داور از صحنه‌های مسابقه جا می‌ماند و تمامی صحنه‌های مسابقه را نیز که ۵۰ درصدی بود برای تیم فوتبال مس رفسنجان سوت می‌زد و علاوه بر این در مورد یک صحنه آفساید نیز اشتباه سوت زده شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید