نظارت بر رسته های شغلی افزایش یابد

ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ماکو گفت: برگشت به وضعیت زرد در شهرستان نشان دهنده یک هشدار برای همه ما است که عادی انگاری نکرده و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمائیم.

علی محمدی ایروانلو دیروز ۱۹ بهمن سالجاری در بیست و نهمین جلسه شورای هماهنگی، پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس شهرستان که در محل فرمانداری ترتیب یافت، با بیان اینکه امیدوار بودیم که وارد وضعیت سفید شویم که متاسفانه در عرض دو روز گذشته در بحث ارتقای سطح وضعیت شهرستان از منظر کرونا به جای پیشرفت با پسرفت مواجه شده و به وضعیت زرد برگشته ایم، گفت: برگشت به وضعیت زرد در شهرستان نشان دهنده یک هشدار برای همه ما است که عادی انگاری نکرده و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمائیم.

وی با اشاره به اینکه در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی وارد وضعیت نارنجی خواهیم شد، افزود: در این صورت مشکلات حادی متوجه شهرستان خواهد شد و تمامی محدودیت ها از جمله محدودیت های ورودی شهرستان و سایر محدودیت هایی که شامل حال بازاریان خواهد شد دوباره بوجود خواهد آمد.

فرماندار ماکو اضافه کرد: در شهرستان ها یکی از مهم ترین مباحث در مورد کرونا مباحث بازار و اصناف است و اگر وضعیت بدتر شود بیشترین فشار متوجه بازاریان خواهد شد.

محمدی ایروانلو خاطرنشان کرد: اعضای شورای پیشگیری از کرونا باید در جهت اجرا و عملیاتی نمودن مصوبات مسئولیت پذیر باشند و هرکس در زیر مجموعه خودش به یک سری از دستگاه ها و رسته های شغلی نظارت دقیق داشته باشد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید