هر ۷ ماه یک شهردار در فردیس تغییر کرده است

ایسنا/البرز فرماندار فردیس با اشاره به اینکه ترافیک محدوده پل فردیس یکی از مهمترین معضلات ساکنان این شهرستان است، گفت: اقداماتی در راستای اصلاح هندسی این پل که در واقع در کرج واقع شده در حال انجام است و با پایان این عملیات بخشی از بار ترافیکی  این پل سبک می‌شود.

ابوالفضل اینانلو روز دوشنبه ۲۰ بهمن در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طی سه سال و نیم اخیر، شش نفر به عنوان شهردار فردیس معرفی شدند ولی  به دلایلی هیچ کدام در این صندلی ماندگار نشدند، اظهار کرد: هر چند تا کنون شورای اول فردیس تعامل و همکاری مناسبی با مجموعه حاکمیتی این شهرستان داشته ولی نمی‌توان این واقعیت را نادیده گرفت که عدم ثبات در انتخاب شهردار، پیگیری مطالبات شهروندان را برای مدت مدیدی کند و فرایند رفع مشکلات این شهرستان را با خلل مواجه کرده بود.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: امیدواریم با تعامل مناسب اعضای شورا با شهردار جدید، پیگیری مطالبات به حق مردم فردیس با جدیت بیشتری صورت بگیرد.

این مسئول در ادامه با اشاره به اینکه ترافیک محدوده پل فردیس یکی از مهمترین معضلات ساکنان این شهرستان است، گفت: اقداماتی در راستای اصلاح هندسی این پل که در واقع در کرج واقع شده در حال انجام است و با پایان این عملیات بخشی از بار ترافیکی  این پل سبک می‌شود.

اینانلو تاکید کرد: البته  با تکمیل پروژه ادامه بزرگراه همت و همچنین بهره برداری از محور چرمشهر به آبیک نیز می‌توان نسبت به کاهش ترافیک در محدوده پل فردیس امیدوار بود.

فرماندار فردیس در خصوص مشکل ساکنان شهرک ناز فردیس که چند سال است حل نشده باقی مانده، توضیح داد: این شهرک هنوز تحویل شهرداری نشده و قرار است تا پایان سال جلسه‌ای با محوریت حل اختلافات شهرداری با اداره کل راه و شهرسازی و پیمانکار پروژه برگزار شود تا تعیین تکلیف نهایی در خصوص این شهرک صورت بگیرد.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید