وبینار "درمان‌های غیرجراحی در ناباروری مردان" برگزار شد

ایسنا/خوزستان وبینار درمان‌های غیرجراحی در درمان ناباروری امروز (پنج‌شنبه، ۲۳ بهمن‌ماه) به میزبانی مرکز تحقیقات و درمان ناباروری جهاددانشگاهی خوزستان برگزار شد.

وبینار درمان‌های غیرجراحی در ناباروری مردان به همت معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی با امتیاز بازآموزی پزشکان اورولوژیست با همکاری دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و انجمن اورولوژی ایران برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در این وبینار دکتر سید علیرضا علوی، رئیس جهاددانشگاهی خوزستان، آمادگی جهاددانشگاهی را برای برگزاری وبینارها و سمینارهای علمی مشابه اعلام کرد.

در ادامه دکتر محمدعلی صدیقی گیلانی با موضوع «هیپوگنادوتروپیک هیپوگنادیسم»، دکتر علیرضا خردمند با موضوع «هیپرپرولاکتینمی»، دکتر رایکا شریفیان با موضوع «عفونت‌های سیستم ژنیتال» و دکتر احمد وثوق با موضوع «نقش رادیولوژی در درمان ناباروری مردان» به سخنرانی پرداختند.

همچنین دکتر سراج الدین وحیدی با محوریت «آنتی اکسیدان‌ها»، دکتر سید محمد کاظمینی درباره «تغییرات در سبک زندگی»، دکتر نیما نریمانی درباره «گنادوتروپین‌ها، آنتی استروژن‌ها، مهارکننده‌های آراماتاز» و دکتر محمدرضا نیکوبخت با محوریت «درمان‌های غیرجراحی در اختلالات انزال» سخنرانی کردند.

وبینار درمان‌های غیرجراحی در ناباروری مردان در خاتمه با تقدیر حضار از تلاش‌های جهاددانشگاهی خوزستان و دکتر علیرضا خردمند به پایان رسید.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید