ویژه برنامه‌های رادیو ورزش برای سردار سلیمانی

رادیو ورزش به مناسبت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، ویژه‌برنامه‌هایی را برای پخش آماده کرده است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی رادیو ورزش، ویژه‌برنامه «سردار عشق» کاری از فتانه سوزنده، ۱۳ دی ماه ساعت ۶ صبح به موضوع زندگی، منش و رفتار اجتماعی سردار سلیمانی می‌پردازد.

مستند «چهل سردار» از دیگر برنامه‌های این شبکه است که مجاهدت‌ و رشادت‌های حاج قاسم سلیمانی را مورد بررسی قرار می‌دهد که دوشنبه، ۱۳ دی ماه ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه از موج رادیو ورزش پخش می‌شود.

همچنین برنامه دیگر مینی فیچر تولیدی با عنوان «حبیب دل» با بیان روایت نحوه شهادت سردار سلیمانی دوشنبه، ۱۳ دی ماه ساعت ۱۵ و ۵۰ دقیقه به دوی آنتن می رود و روایت تولیدی «سردار پهلوان» نیز با نگاهی بر فعالیت‌های اجتماعی و ورزشی سردار ساعت ۹ و ۵۰ دقیقه پخش خواهد شد.

مجله رادیویی گلخونه و عصرانه در ساعت ۱۷ روز ۱۳ دی ماه به جوانان و الگوسازی از زندگی سردار و خانواده از نگاه سردار سیلمانی می‌پردازد.

برنامه‌های گفتگو محور به اضافه ورزش، باشگاه خبر، همیشه با ورزش و خط اول از دیگر تدارکات این شبکه برای روزهای منتهی به سیزدهم دی ماه امسال است که درباره حماسه‌جویی و روحیه پهلوانی، پوشش و انعکاس مطبوعاتی رویدادهای ورزشی، ویژه بزرگداشت شهید سلیمانی صحبت می‌کند.

به گزارش ایسنا، مخاطبان رادیو ورزش می توانند شنونده این ویژه برنامه‌ها از هر کجای دنیا از موج اف ام ردیف ۹۲ مگاهرتز رادیو ورزش و یا از طریق سایت و شبکه اجتماعی رادیو به نشانی radiovarzesh.ir و @radiovarzesh۹۲ باشند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید