کمپدلی برای تیم ملی مفید است / هماهنگ‌تر از قبل هستیم

ایسنا/اصفهان سرمربی تیم والیبال زنان ذوب‌آهن با اشاره به حضور الکساندرا کمپدلی سرمربی ایتالیایی تیم ملی در تمرین روز گذشته تیم ذوب‌آهن گفت: وی از امکانات و وضعیت ذوب آهن شگفت زده شد، هدایت تیم ملی توسط ایشان با توجه به اینکه دستیار ولاسکو بوده و ایتالیا نیز از کشورهای صاحب سبک در والیبال است می‌تواند برای تیم ملی زنان کشورمان مفید باشد.

فریبا صادقی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص بازی فردای تیم‌اش در مقابل پیکان تهران از هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور، اظهار کرد: پیکان از تیم‌های خوب و همیشه آماده لیگ برتر زنان کشور بوده و بنابراین فردا بازی راحتی نخواهیم داشت. تیم ما نسبت به دور رفت و همچنین بازی‌های ابتدای فصل تغییرات مثبتی داشته و هماهنگی بیشتری بین تیم ایجاد شده است. تنها یک مصدوم داریم که خوشبختانه گزینه‌های خوبی برای جایگزینی بر روی نیمکت داریم.

وی افزود: ذوب‌آهن این فصل یکی از مدعیان است و سعی کردیم هر بازی کیفیت خوبی را نشان دهیم، مهم نیست مقابل چه تیمی به میدان می‌رویم،اما ضمن احترام به آن‌ها به دنبال ارائه بازی خوب و باکیفیتی هستیم و بدون باخت بودن ما در جدول نشان‌گر این مسئله است در بازی فردا نیز علاوه بر ۳ امتیاز بازی سعی می‌کنیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم والیبال زنان ذوب آهن در خصوص بازدید الکساندرا کمپدلی از باشگاه ذوب آهن و حضور در تمرین روز گذشته این تیم گفت: وی بازدید بسیار خوبی از تمامی امکانات ذوب آهن داشتند و حتی مقایسه‌ای با تیم‌های زنان ایتالیا داشتند و از اینکه امکانات اختصاصی برای ورزش زنان در باشگاه وجود دارد، شگفت زده شد.

صادقی با بیان اینکه بهرحال هر فکر نو و نیروی تازه‌ای می‌تواند نوآوری‌های خوب و مثبتی در برداشته باشد، اضافه کرد: کمپدلی از کشوری می‌آید که در والیبال صاحب سبک است و تیم‌های باشگاهی و ملی بسیار خوب و باکیفیتی دارد، بنابراین می‌تواند به والیبال زنان و تیم‌های ملی ما کمک کند و با توجه به اینکه دستیار خولیو ولاسکو نیز بوده، بنابراین دانش خوب و تجربه بالایی دارد که باید بتوانیم در بعد مثبت از آن استفاده کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید