دانلود زیرنویس فیلم Kombu Vatcha Singamda 2022 یک فیلم درام اکشن هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی اس.آر. Prabhakaran و توسط Redhan The Cinema People تهیه شده است. M. Sasikumar و Madonna Sebastian با بازیگران مکمل از جمله Soori، Mahendran، Hareesh Peradi و Inder Kumar در این فیلم بازی می‌کنند. موسیقی و موسیقی فیلم توسط دیبو نینان توماس ساخته شده است، فیلمبرداری توسط N. K. Ekambaram و تدوین توسط V. Don Bosco انجام شده است. این فیلم در 13 ژانویه 2022 در سینماها اکران شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/kombu-vatcha-singamda-2022/

Kombu Vatcha Singamda - Official Trailer | M Sasi Kumar | Madonna | SR  Prabhakaran | Inder Kumar - YouTube

زیرنویس فیلم Kombu Vatcha Singamda 2022 این فیلم دومین همکاری M. Sasikumar با S. R. Prabhakaran پس از Sundarapandian (2012) بود. بازیگران با بازی مدونا سباستین در نقش اول زن در مقابل ساسیکومار نهایی شدند. عکاسی اصلی با مراسم پوجا در 13 اکتبر 2020 آغاز شد. این فیلم در شهرهای Karaikudi، Coimbatore، Pollachi، Palani، Tenkasi، Kovilpatti، Virudhunagar و Madurai فیلمبرداری شد و در ماه می 2021 در یک برنامه به پایان رسید.

Kombu Vatcha Singamda Movie Review: A fairly engaging revenge drama with  mix of action, emotions and some predictability

زیرنویس Kombu Vatcha Singamda 2022 تریلر این فیلم در سپتامبر 2021 منتشر شد. این فیلم در 13 ژانویه 2022 در سینماها اکران شد.

Kombu Vatcha Singamda (2022) - Review, Star Cast, News, Photos | Cinestaan

دیدگاهتان را بنویسید