اظهار نظر دوباره پوچتینو درباره مسی

سرمربی پاری سن ژرمن بار دیگر درباره لیونل مسی سخن به میان آورد  و تاکید کرد که  باشگاه او به هیچ کسی بی احترامی نکرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از لوپاریزین، به نظر می رسد که بحث پیوستن لیونل مسی به پاری سن ژرمن بسیار جدی تر از قبل شده است.

تا رویارویی پاری سن ژرمن با بارسلونا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا کمتر از یک هفته باقی مانده است این درحالی است که پاریسی ها با انواع و اقسام روش ها از علاقه خود به جذب مسی سخن به میان می آورند و این باعث خشم آبی اناری ها شده است.

چند روز پیش مجله فرانس فوتبال عکسی از لیونل مسی را با پیراهن پاری سن ژرمن منتشر کرد که بازتاب زیاد و بار دیگر اعتراض باشگاه بارسلونا را به دنبال داشت.

رونالد کومان این اقدام را غیر حرفه ای و بی احترامی به بارسلونا دانست.

پوچتینو در واکنش به این خبر جنجالی فرانس فوتبال گفت: مجله فرانس فوتبال ارتباطی با ما ندارد. پیش از این پاری سن ژرمن به هیچ کسی بی احترامی نکرده است و از حد و حدود خود فراتر نرفته است.

او ادامه داد: ما مرتکب هیچ اشتباهی نشده ایم. هر بازیکنی این حق را دارد که بگوید دوست دارد با چه بازیکنی همبازی شود و این درباره بازیکنان رئال مادرید و بارسلونا و یا هر تیم دیگری هم صدق می کند. ما به همه تیم ها احترام می گذاریم. نباید مجله فرانس فوتبال را به ما ربط داد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید