افزایش ظرفیت آزمون های مجازی از سال آینده/راه اندازی رشته هوش مصنوعی

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران از برنامه این دانشگاه برای افزایش ظرفیت برگزاری آزمون های مجازی در سال آینده خبر داد و گفت: این ظرفیت از ۲۵۰ به ۴۰۰ صندلی افزایش می یابد.

به گزارش ایسنا؛ دکتر ابوالفضل باقری فرد در در سی و هفتمین جلسه شورای دانشگاه علوم پزشکی ایران ضمن بیان این مطلب از راه اندازی رشته هوش مصنوعی در دانشگاه علوم پزشکی ایران خبر داد و افزود: اولین دانشگاهی هستیم که در راستای همگرایی رشته ها و هم افزایی علمی، پیگیر راه اندازی رشته هوش مصنوعی هستیم که این موضوع مورد تقدیر معاون آموزشی وزارت بهداشت قرار گرفته و درمرحله تصویب درشورای گسترش وزارتخانه است.

وی با اشاره به مشکلات زیر ساخت و مدیریتی آموزش های مجازی اظهار کرد: آموزش های مجازی برای دروس متعدد به ویژه برای حوزه بالین در سال جاری گسترش یافته و برنامه نوید با دارا بودن مزایای قابل توجه برای سال آینده در نظر گرفته شده است.

باقری فرد گفت: آزمون های مجازی طبق شیوه نامه مصوب برگزار می شود، مرکز آزمون الکترونیک هم با وجود ۲۵۰ صندلی قابل استفاده است که در نظر داریم در سال آینده این ظرفیت را به ۴۰۰ صندلی افزایش دهیم.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران افزود: آزمایشگاه پاتولوژی مجازی برای اولین بار در کشور توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران ایجاد شده که باعث افتخار است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید