باید از مدیریت نوین زنجیره تامین دربخش کشاورزی آذربایجان غربی استفاده کنیم

ایسنا/آذربایجان غربی معاون اقتصادی استانداری آذربایجان غربی گفت: در سال جاری در بخش اقتصادی استان ۸۲۱ پروژه افتتاح شده است.

نادر صادقی امروز ۱۹بهمن در مراسم سی و پنجمین تجلیل از تولید کنندگان نمونه استانی وملی که در سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی برگزار شد، افزود: در سال جاری در بخش اقتصادی ۸۲۱ پروژه با اعتبار ۸۳۲ میلیارد تومان در استان افتتاح شده است.

وی با اشاره به اینکه در دهه فجرامسال ۶۰پروژه اقتصادی بااعتبار ۲۴۰میلیارد تومان و اشتغالزایی ۸۳۲نفر به بهره برداری رسید ه است، یاد آور شد: توسعه سرمایه گزاری ، تشدید بازارچه های مرزی، توانمندی واحد۶ای تولیدی، حمایت از کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا و توسعه کسب وکارهای دانش بنیان از اهداف معاونت اقتصادی استان است.

صادقی اظهار کرد: حجم سرمایه گذاری در بخش صنعت استان در ۸سال گذشته ۱۳۶۶ پروانه بهره برداری با اعتبار ۴۵۰۰میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۱۵ هزار نفر است.

معاون اقتصادی استانداری آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: از این تعداد پروانه بهره برداری صادر شده ۱۵۵  پروانه مربوط به سال جاری بااعتبار ۱۳۰۰میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۳۵۰۰نفراست.

صادقی با اشاره به اینکه در استان فضا و امکان برای بهره برداری های نوین کشاورزی وجود دارد، اظهار کرد: باید از مدیریت نوین زنجیره تامین دربخش کشاورزی استفاده کنیم تابین زنجیره تامین ارتباط سیستماتیک به وجود آید.

به گزازش ایسنا؛ در ادامه ۱۳۹ پروژه بخش کشاورزی استان با دستور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید  واز  ۸۴ تولیدکننده نمونه ملی واستانی  بخش کشاورزی استان تجلیل شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید