تارتار: می‌خواهیم کارگران ذوب آهن را دوباره خوشحال کنیم

سرمربی ذوب آهن گفت: همه بازیکنان ما می دانند اگر کوچک ترین لغزشی داشته باشند، جایشان را از دست می دهند.

به گزارش ایسنا، مهدی تارتار پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل فجرسپاسی اظهار کرد: بازی سختی برای ما بود و تا قبل از گل اول فجر منسجم دفاع می کرد و ما هم نتوانستیم موقعیت خاصی ایجاد کنیم اما با فشاری که آوردیم توانستیم به گل برسیم. بعد از آن یک مقدار شرایطمان بهتر شد و توانستیم از ضد حملات استفاده کنیم و به گل دوم برسیم.

او درباره عملکرد داور گفت: در نیمه دوم توانستیم بازی را حفظ کنیم و هیچ موقعیتی به حریف نداریم. از بازیکنانم تشکر می کنم که جانانه جنگیدند و شرایط تیم را خوب درک کردند. داور بازی امروز خوب و بی نقص قضاوت کرد. به گروه داوری هم خسته نباشید می‌گویم. این پیروزی را به کارگران زحمتکش کارخانه ذوب آهن تقدیم می کنیم و امیدوارم با بردهایمان دوباره آن ها را خوشحالی کنیم.

سرمربی ذوب آهن درباره وضعیت مصدومیت قریشی بیان کرد: با توجه به فشردگی بازی ها مصدومیت ها بیشتر شده است. او آسیب دید و باید ببینیم وضعیتش به چه شکل است. امیدوارم جزئی باشد و به بازی بعدی برسد.

او در خصوص عملکرد میلاد جهانی گفت: با توجه به خصوصیاتی که او دارد، در اوایل فصل در قالب تاکتیکی ما قرار نمی گرفت. او را مقداری جلوتر آوردیم و خداراشکر جواب داد و در چند بازی گذشته هم خوب کار کرد. وقتی کارش را به خوبی انجام داد، تعویضش کردیم تا جوانان را به بازی بیاوریم. البته همه بازیکنان هم زحمت کشیدند.

تارتار با بیان اینکه “پیروزی مقابل رایکا بسیار به ما کمک کرد،” گفت: جوان‌ترها در آن بازی خوب جایشان را محکم کردند و ما را متقاعد کردند که باید از آن ها استفاده کنیم و ما هم حقشان را به آنها دادیم. رقابت در تیم ما وجود دارد و همه بازیکنان ما می دانند اگر کوچک‌ترین لغزشی داشته باشند، جایشان را از دست می دهند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید