تساوی پرسپولیس و تراکتور در نیمه اول

دیدار پرسپولیس و تراکتور در نیمه اول با تساوی بدون گل تمام شد.

به گزارش ایسنا، در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، پرسپولیس و تراکتور از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نیمه اول با تساوی یک بر یک تمام شد.

عیسی آل‌کثیر در دقیقه ۱۰ برای پرسپولیس و پیمان بابایی در دقیقه ۲۴ برای تراکتور گلزنی کردند.

در دقیقه شش پرسپولیس تا آستانه باز کردن دروازه تراکتور پیش رفت اما محمدرضا اخباری روی خط دروازه توپ را در آغوش گرفت. یک دقیقه بعد، روی اشتباه علی نعمتی، پیمان بابایی در زاویه بسته با حامد لک تک به تک شد که شوت محکم این بازیکن به صورت حامد لک برخورد کرد و به اوت رفت.

گل: در دقیقه ۱۰، پاس در عمق مهدی ترابی، با فراز تند و تیز عیسی آل‌کثیر منجر به موقعیت تک به تک برای این مهاجم شد و شوت محکم آل‌کثیر وارد دروازه سعید اخباری شد.

گل: در دقیقه ۲۴ پارس در عمق سامان نریمان جهان در داخل محوطه جریمه به پیمان بابایی رسید و این بازیکن هم بدون معطلی و با یک ضرب، توپ را وارد دروازه حامد لک کرد.

در دقیقه ۲۹ مدافعان خط دفاعی پرسپولیس دچار اشتباه شدند که حامد لک زودتر از پیمان بابایی از دروازه خارج شد و توپ را به اوت فرستاد تا دروازه این تیم برای سومین بار تهدید نشود. در دقیقه ۴۲ نیز ضربه ایستگاهی ابوالفضل رزاق‌پور با اختلاف اندک از بالای دروازه پرسپولیس بیرون رفت. رزاق‌پور در دقیقه ۴۴ هم با حامد لک تک به تک شد که ضربه چیپ و فنی این بازیکن بسیار بد بود و با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سید جلال حسینی، علی نعمتی، مهدی شیری، علی شجاعی (کارت زرد)، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، وحید امیری، مهدی ترابی و عیسی آل‌کثیر.

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، محمد مسلمی ‌پور، آرش قادری، عبدالله ناصری، عبدالله حسینی، علی نجفی، شاهین ثاقبی، علی دشتی، ابوالفضل رزاق‌پور، سامان نریمان جهان و پیمان بابایی.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید