ربیعی: برف شدید باعث انتقال محل مسابقه با نفت آبادان شد

سرمربی مس رفسنجان می‌گوید با توجه به بارش برف شدید در شهرستان سرچشمه و با هماهنگی تمام نهادها و مسئولان و همینطور تیم نفت، در نهایت بازی دو تیم در سیرجان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، محمد ربیعی، سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با صنعت نفت آبادان در هفته سیزدهم لیگ برتر، با اشاره به انتقال زمین بازی از شهرستان سرچشمه به سیرجان و بازی در زمین اختصاصی تیم گل گهر گفت: جا دارد از همه کسانی که درک بسیار عمیق و درستی از وضعیت جوی سرچشمه داشتند، تشکر کنم چرا که نهایت همکاری و هماهنگی را با ما داشتند و برای من جای بسی خوشحالی است. از مجموعه باشگاه گل گهر سیرجان، هیات فوتبال کرمان و سیرجان، شرکت گل گهر و شخص امیر قلعه‌نویی و دیگر عزیزانی که نامشان را از قلم انداختم، به علت نهایت همکاری تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: ما از ۴۸ ساعت پیش متوجه شدیم که از ظهر امروز سامانه بارش برف شدید وارد شهرستان سرچشمه می‌شود و در حال حاضر این شهرستان کاملا سفیدپوش است. من سه سال در اردیبل کار کردم که همیشه برف می‌بارید اما شرایط سرچشمه متفاوت بود و در حال حاضر بارش نعمت الهی اجازه نمی‌دهد در این شهر بازی کنیم. ما به سیرجان آمدیم تا این بازی را انجام دهیم. بر خودم وظیفه می‌دانستم که از همکاری این بزرگواران در سطح استان کرمان تشکر کنم. تیم صنعت نفت آبادان هم هماهنگی لازم را با ما داشت. آن‌ها کارهای هتلی و پروازی خود را انجام داده بودند و در رفسنجان حضور داشتند. فکر می کنم این تصمیم در جهت کیفیت بازی و مراقبت از بازیکنان دو تیم از هر گونه مصدومیت خوب خواهد بود. از تیم نفت آبادان هم تشکر می‌کنم که درک متناسب و درستی داشتند.

سرمربی مس رفسنجان درباره این بازی اظهار کرد: باید اعلام کنم که تیم نفت آبادان در چند هفته اخیر تیم خوبی بوده و هفته گذشته هم توانست تیم آلومینیوم اراک را با شکست مواجه کند. بررسی‌های لازم را انجام دادیم و می دانیم که بازی سختی داریم. خودمان هم از بازی های سختی خارج می شویم. به نظرم با وجود اینکه کیفیت خوبی در بازی مقابل نساجی داشتیم، شکست خوردیم که حقمان نبود.

ربیعی خاطرنشان کرد: می دانیم که بازی فردا با اهمیت است. سعی کردم که با توجه به فاصله کم بازی ها، تیم را از نظر ذهنی و جسمی آماده کنیم. با توجه به اینکه چند بازیکن ما نسبت به هفته قبل مصدوم و محروم هستند، امیدوارم که با توجه به شرایط جوی بازی خوبی را شاهد باشیم و امیدوارم تیم من برنده میدان شود. برای هر دو تیم آرزوی سلامتی دارم. امیدوارم احقاق حق لازم صورت بگیرد.

وی در پاسخ به این سوال که ممکن است تیمش با انتقال زمین مسابقه دچار مشکل شود، گفت: به هر حال الان نمی توانیم به این قضیه فکر کنیم. می دانم که ارتباطات و همکاری بین مجموعه های یک استان به خصوص بین سیرجان و رفسنجان از سال ها قبل وجود داشته است و برای ما جای احترام دارد. این ارتباط بین تیم‌های مس کرمان، مس شهر بابک و آرمان گهر هم وجود دارد. کرمان از نظر فوتبالی غنی است و می تواند در آینده به رشد و پویایی فوتبال کشور کمک کند. مهم این بود که ما در سرچشمه شرایط بازی را نداشتیم. به نظرم ناظر بازی با توجه به شرایط آنجا بازی را لغو می کرد. اینکه روز بعد شرایط بازی را داشت یا خیر به تمهیدات در نظر گرفته شده بستگی دارد. الان تقویم و برنامه لیگ بهم نمی خورد. دو تیم فاصله هفتگی را هم دارند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید