سعادتی: ایران برای مذاکره پیش شرط تعیین می کند

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که ایران اسلامی برای مذاکره پیش شرط تعیین می کند. کدام بی عقلی است که باز هم حاضر است بدون اینکه امتیازی بگیرد، امتیاز بدهد؟ حرف قطعی و نهایی را حضرت آقا فرمودند.

به گزارش ایسنا، مهدی سعادتی در جلسه علنی امروز ( دوشنبه) با تبریک ایام دهه فجر ابراز امیدواری کرد که شاهد تحقق دولت اسلامی، شکل گیری جامعه اسلامی و تمدن بزرگ اسلامی باشیم. قدرت بزرگ ایران بعد از گذشت ۴۲ سال در عرصه بین الملل باعث شد که جبهه استکبار در برابر عظمت رهبر بی نظیر انقلاب و مردم عزیزمان سر فرود آورد.

وی افزود: ایران اسلامی برای مذاکره پیش شرط تعیین می کند. کدام بی عقلی است که باز هم حاضر است بدون اینکه امتیازی بگیرد، امتیاز بدهد؟ حرف قطعی و نهایی را حضرت آقا فرمودند.

نماینده بابل در تذکری به دولتمردان گفت: وضعیت و حال مردم بسیار خراب است؛ والله مردم توان خرید ندارند، این جه وضع مدیریت است؟ چرا کاری برای کاهش گرانی ها نمی کنید و دولت هم نظارت ندارد؟ به طور نمونه یک شبه ۵ هزار تومان هر کیلو شکر را گران کردید، این شرایط برای کالاهایی مثل موز و خیار هم مشاهده می شود.

سعادتی ادامه داد: چرا سامانه جامع تجارت رها شده؛ چرا دولت برای باقی ماندن ارز ۴۲۰۰ تومانی اصرار دارد، در این باره گزارش دهید.

وی در پایان اظهار کرد: مردم در استان های شمالی به شدت دچار مشکل برای تامین سوخت، کود و سم هستند. استراتژی ملی در برابر جل مسائل کشاورزی وجود نداشته و در این شرایط ستاد مبارزه با قاچاق سوخت، وزارت نفت و وزارت جهاد کشاورزی هیچ برنامه ای برای تامین سوخت ندارند.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید