مسیر راهپیمایی خودرویی 22 بهمن در کرمانشاه اعلام شد

ایسنا/کرمانشاه رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه مسیر راهپیمایی خودرویی یوم الله 22 بهمن در شهر کرمانشاه را از میدان آزادی تا میدان فروسی اعلام کرد.

عباس سروری امروز(20 بهمن) در نشست خبری با بیان اینکه 22 بهمن امسال با توجه به شیوع کرونایی امکان راهپیمایی طبق روال هر سال وجود ندارد، گفت: بر این اساس تصمیم گرفته شده این مراسم به شکل موتوری، خودرویی و دوچرخه سواری برگزار شود.

وی اظهار کرد: مراسم راهپیمایی خودرویی یوم الله 22 بهمن در کرمانشاه  از ساعت 10 صبح این روز از میدان آزادی آغاز و تا میدان فروسی ادامه خواهد داشت.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در همه شهرستانهای استان کرمانشاه راهپیمایی 22 بهمن به صورت خودرویی برگزار می شود، گفت: این ویژه برنامه در شهرستان‌ها نیز از ساعت 10 صبح شروع می‌شود.

سروری با بیان اینکه باید خودروهای شرکت کننده در مراسم یوم الله 22 بهمن نمادهایی از پرچم جمهوری اسلامی، پوستر و تراکت به همراه داشته باشند تا مشخص شود راهپیمایی یوم الله 22 بهمن است، گفت: در ابتدای مسیر نیز توزیع این اقلام را بین خوردروها خواهیم داشت.

وی با اشاره به تدارک مسابقه‌ای برای خودروهای شرکت کننده در مراسم، گفت: به 42 خودرویی که بهترین تزیین متناسب با سالروز پیروزی انقلاب را داشته باشند ،جوایز نقدی از سوی روابط عمومی پالایشگاه نفت کرمانشاه اهداء خواهد شد.

سروری از مردم انقلابی و ولایتمدار کرمانشاه برای حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی خودرویی 22 بهمن دعوت کرد و افزود: مردم استان با حضور خود در این راهپیمایی بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام و با آرمان های امام(ره) و منویات مقام معظم رهبری تجدید میثاق خواهند کرد.

سروری اضافه کرد: در پایان ویژه برنامه ای هم با حضور محدود مردم با رعایت فاصله گذاری و شیوه نامه‌های بهداشتی در چهارراه بسیج  کرمانشاه با سخنرانی دکتر حشمت الله قنبری از اساتید برجسته دانشگاهی  برگزار خواهد شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه اشاره‌ای هم به نورافشانی آسمان کرمانشاه راس ساعت 21 شب 21 بهمن داشت و گفت: همزمان با طنین انداز شدن گلبانگ الله اکبر سه نقطه از شهر کرمانشاه شامل پارک شیرین، پارک کوهستان و میدان غدیر نورافشانی خواهد شد.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید