نمایشگاه وقایع انقلاب در قم دایر شده است

ایسنا/قم نمایشگاه عکس وقایع نگاری انقلاب اسلامی در نگارگذر فرهنگ قم به نمایش درآمده است.

محمد مهدی بهمنی روابط عمومی حوزه هنری استان قم در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا گفت: یکی از برنامه‌های حوزه هنری در دهه فجر مراسم رونمایی از کتاب «حجره شماره دو» بود. این کتاب خاطرات حجت‌الاسلام ابوالقاسم اقبالیان و به قلم رضا یزدانی است. این. اثر در حوزه تاریخ شفاهی انقلاب و دفاع مقدس است.
وی ادامه داد: حجت‌الاسلام ابوالقاسم اقبالیان در بسیاری از مقاطع حساس تاریخ انقلاب و دفاع مقدس حضور داشته و نقش‌آفرینی کرده است. وی با شخصیت‌های مهم تاریخ انقلاب در ارتباط بوده‌اند و خاطرات دست اول و شنیدنی دارند. حجره شماره دو خلاصه‌ای از تاریخ انقلاب و دفاع مقدس قم است.
بهمنی بیان کرد: یکی دیگر از برنامه‌های حوزه هنری نمایشگاه عکس انقلاب است. عکس‌های این نمایشگاه از وقایع شهر قم در نزدیکی پیروزی انقلاب اسلامی شروع می‌شود و تا ورود امام خمینی به شهر قم پس از انقلاب پیش می‌رود. این آثار در نگارگذر فرهنگ قم به نمایش درآمده است و علاقه‌مندان می‌توانند در تمام طول شبانه روز از نمایشگاه دیدن کنند.
وی تصریح کرد: گالری ماه حوزه هنری نیز در این دهه افتتاح شده است. این گالری با موضوع ایران ۱۴۰۴ شامل آثار هنرمندان سراسر کشور است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید