نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله:
جمهوری اسلامی الگویی مناسب برای آزادی خواهان است

ایسنا/خراسان شمالی نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله کشور با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی الگویی مناسب برای آزادی خواهان است، گفت: در حال حاضر جوانان اروپا و آمریکا مفهوم انقلاب را به خوبی شنیده و درک کرده‌اند.

حجت‌الاسلام شیرازی در مراسم ۲۲ بهمن که در امامزاده سید عباس بجنورد برگزار شد، افزود: یکی از اهداف مهم انقلاب اسلامی صدور انقلاب به تمام دنیا بود که در حال حاضر شاهد این هستیم که ملت سوریه، لبنان، یمن و… مردم ایران را الگوی خود قرار دادند.
وی با تاکید بر اینکه مردم فلسطین از ملت ایران درس می‌گیرند، ادامه داد: در حال حاضر ملت ایران به هیچ قدرتی وابسته نیست و هیچ زورگویی را  نمی‌پذیرند و حفظ استقلال کشور از اهداف انقلاب اسلامی بوده است که عدم وابستگی به جوامع دیگر بالاترین نشانه استقلال ایران است.
شیرازی با تأکید بر اینکه مقام معظم انقلاب اسلامی در خصوص برجام اعلام کردند که در برجام ما شرط می‌گذاریم نه آمریکا، بیان کرد: شرط ورود به برجام شکستن تحریم‌ها از سوی آمریکا و دیگر اعضای برجام است و با توجه به اینکه این ما هستیم که برای برجام شرط می‌گذاریم نه آمریکا، تا زمانی که تحریم‌ها به طور کامل شکسته نشود بازگشت به برجام نیز اتفاق نمی‌افتد.
نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله کشور با اشاره به وجود آزادی بیان در جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: مردم به راحتی خواسته‌های خود را بیان می‌کنند و این به معنای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی است.
شیرازی با اشاره به اینکه در دوران طاغوت آمریکا تصمیم می گرفت که چه کسی نماینده مجلس و حاکم کشور باشد، تصریح کرد: امروز از مجلس خبرگان تا ریاست جمهوری را مردم انتخاب می‌کنند و امروز با گذشت بیش از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی بسیاری از اهداف انقلاب به خوبی محقق شده است و بسیج جهانی اسلام شکل گرفته است.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید