نمی توان بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید داشت اما از اصناف پشتیبانی نکرد

ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بر لزوم حمایت از اصناف و واحدهای اقتصادی تاکید کرد و افزود: نمی‌توان یک جانبه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کنیم اما حمایت و پشتیبانی که قول دادیم عملیاتی نشود.

“محمدرضا پورابراهیمی” ظهر امروز 19 بهمن‌ماه در جلسه بررسی نحوه اجرای طرح شهید سلیمانی در استان کرمان گفت: اگر در مقابله با کرونا مقداری باکم توجهی روبه رو شویم دوباره شاهد مرگ و میر زیاد در کشور خواهیم بود و هزینه زیادی به دنبال دارد لذا تا رسیدن به نقطه ایمن، باید این طرح به صورت جدی اجرا شود.

وی با اشاره به محدودیت‌ها و تعطیلی‌ها اظهار کرد: برای اجرای این طرح در کشور هزینه‌های داشته‌ایم‌، هرچند بسیج، سپاه و … بدون دریافت هزینه در این طرح مشارکت دارند و یک میلیارد یورو اعتبار مدیریت کرونا با درخواست دولت و تایید مقام معظم رهبری در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بر لزوم حمایت از اصناف و واحدهای اقتصادی تاکید کرد و افزود: نمی‌توان یک جانبه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کنیم اما حمایت و پشتیبانی که قول دادیم عملیاتی نشود.

پورابراهیمی بیان کرد: برای واکسیناسیون در مجلس شورای اسلامی چند دیدگاه وجود دارد و برخی می‌گویند که واکسن نمی‌زنند به طوری که یکی از نمایندگان مجلس به صورت رسمی اعلام کرد که نه خودم و نه خانوادم واکسن نمی‌زنیم لذا باید فضای ذهنی مردم تبیین شود.

وی با طرح این سوال که آیا در طرح شهید سلیمانی موضوع واکسیناسیون را اجرا می‌کنند یا خیر؟ ادامه داد: اینکه به صورت کامل و جامع بخواهند در کشور واکسیناسیون اجرا کنند یک سال به طول می‌انجامد.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید