کلنگ ساخت ۱۰ واحد مسکن مددجویی در روستای بوئینگ زهکلوت به زمین زده شد

ایسنا/کرمان کلنگ احداث ۱۰ واحد مسکن مددجویی در روستای بوئینگ زهکلوت از توابع بخش جازموریان به مناسبت دهه فجر به زمین زده شد.

“یحیی صادقی” مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در مراسم کلنگ زنی این واحدهای مسکونی که با حضور رستمی مدیرعامل بنیاد خیریه وفاق سبز علوی و جمعی از مسئولان برگزار شد، یکی از دغدغه‌های اصلی کمیته امداد را حل مشکل مسکن و اشتغال مددجویان اعلام کرد و گفت: به همین منظور از هر ظرفیتی در جهت حل مشکلات محرومان استفاده می‌کنیم.

وی متراژ هرکدام از این واحدهای مسکونی را ۵۰ مترمربع اعلام کرد و افزود: پیش‌بینی می‌شود این واحدهای مسکونی تا اوایل سال آینده ساخته و تحویل مددجویان این روستای محروم شود.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه این واحدهای مسکونی با مشارکت بنیاد خیریه وفاق سبز علوی و کمیته امداد ساخته می‌شوند، ادامه داد: برای ساخت هرکدام از این واحدها مبلغ 20 میلیون تومان توسط این مرکز خیریه هزینه خواهد شد.

صادقی در ادامه ضمن تشکر از همراهی خوب خیران و نیکوکاران با این نهاد در جهت ساخت مسکن برای مددجویان و محرومان به نقش خیران در کمک به رفع مشکلات خانواده‌های تحت حمایت تأکید کرد و گفت: توانمندی جامعه هدف تحت حمایت این نهاد، تنها با منابع دولتی امکان‌پذیر نیست و به مشارکت خیران و انفاق نیاز دارد.

گفتنی است: حضور در روستای محروم بوئینگ زهکلوت بخش جازموریان و دیدار و گفتگو با مددجویان تحت حمایت، انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با بنیاد خیریه وفاق سبز علوی جهت خدمت‌رسانی به مددجویان تحت حمایت در روستای بوئینگ، کلنگ زنی احداث مسکن مددجویان تحت حمایت در این روستای محروم، بازدید از پروژه در حال احداث ساختمان اداری کمیته امداد زهکلوت و بررسی وضعیت روند خدمت‌رسانی به خانواده‌های تحت حمایت از دیگر برنامه‌های مدیرکل کمیته امداد استان کرمان به شهرستان رودبار جنوب بوده است

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید