MetaMask briefly pulled from App Store, British MPs argue for caution with NFT copyright infringement: Nifty Newsletter

به گزارش پین خبر و به نقل از کوین تلگراف به آخرین نسخه از خبرنامه Nifty Cointelegraph خوش آمدید. به خواندن ادامه دهید تا با جدیدترین داستان‌های مربوط به نشانه‌های غیرقابل تعویض به‌روز بمانید. هر چهارشنبه، خبرنامه Nifty به شما الهام می‌دهد تا در آخرین روندها و بینش‌های NFT عمیق‌تر شوید.

در خبرنامه این هفته، بخوانید که چگونه یک کمیته پارلمانی در بریتانیا از مقامات خواسته است تا در مورد مسائل مربوط به نقض حق نسخه برداری توکن غیرقابل تعویض (NFT) اقدام کنند. نظرات یکی از مدیران Web3 را در مورد اینکه چگونه رکود بازار NFT در واقع نشانه بلوغ است، بررسی کنید، و در اخبار دیگر، درباره حادثه ای که در آن MetaMask برای مدت کوتاهی از فروشگاه App اپل حذف شد، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نمایندگان پارلمان بریتانیا خواستار اقدام در مورد نقض حق چاپ NFT، توکن های طرفداران کریپتو هستند
اخیراً یک کمیته پارلمانی دو حزبی از مقامات بریتانیا خواسته است تا برای محافظت از سازندگان در برابر احتمالات نقض حق چاپ ناشی از NFT اقدام کنند. این کمیته همچنین از دولت خواست تا به آسیب‌های احتمالی گروه‌های ورزشی صادرکننده دارایی‌های دیجیتال رسیدگی کند.

به گفته اعضای کمیته، “مهم ترین مسئله” خطر حقوق مالکیت معنوی هنرمندان به دلیل سهولت و سرعتی است که می توان NFT ها را ایجاد کرد.

مدیران استدلال می‌کنند رکود بازار NFT نشان می‌دهد که در حال بلوغ به سمت «مطلوب واقعی» است.
مدیر اجرایی بنیاد دسنترالند، یمل جردیس، به کوین تلگراف گفت که معتقد است با آموزش بیشتر جامعه در مورد NFT، تمرکز از تجارت سوداگرانه به سود واقعی تغییر خواهد کرد.

به گفته مدیران اجرایی، سقوط شدید قیمت NFT ها نباید به عنوان نشانه ای از ناراحتی تلقی شود. جردی گفت که بازار NFT “پسرفت” نکرده است – بلکه “در حال بلوغ است”.

اپل برای مدت کوتاهی MetaMask را از اپ استور خارج می کند
کیف پول اتریوم MetaMask که در میان کلکسیونرهای NFT محبوب است، در 14 اکتبر برای چند ساعت از اپ استور اپل حذف شد. این موضوع نگرانی هایی را در مورد حذف کامل از بازار ایجاد کرد.

در آن زمان، کاربران اپل نیز قادر به دانلود اپلیکیشن از وب سایت متامسک نبودند. برخی بر این باورند که شرایط خدمات اپل پشت ناپدید شدن این برنامه بوده است. طبق قوانین اپ استور، برنامه‌هایی که «فرایندهای پس‌زمینه نامرتبط» را اجرا می‌کنند، مانند استخراج ارزهای دیجیتال، ممنوع هستند.

دیدگاهتان را بنویسید