دانلود زیرنویس فیلم North of the 10 2022 داستان پنج دوست از جنوب شیکاگو را روایت می کند که رویاهای هالیوود را دنبال می کنند و تبدیل به اولین نسل از ستاره های ویدئویی ویروسی می شوند. کم وستون (دان بنجامین)، یک مدل بداخلاق، با بهترین دوستانش – بازیگر، سرآشپز، رقصنده و گیمر – زندگی می کند و آنها برای موفقیت در صنعت سرگرمی شیکاگو تلاش می کنند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/north-of-the-10-2022/

FIRST LOOK] North of the 10 Movie Coming To BET+

زیرنویس فیلم North of the 10 2022 آنها ممکن است زمانی به آنجا برسند که “کم” نفرتاری (استفانی نور)، دختر یک خانواده ثروتمند از امارات متحده عربی را ملاقات می کند و عاشق او می شود. مشکل؟ او فکر می کند که کم یک سوپر مدل معروف است. حالا، کم باید واقعاً یکی شود، قبل از اینکه بفهمد که او فقط یک رویاپرداز فقیر دیگر است.

North of the 10 (2022) - IMDb

زیرنویس North of the 10 2022 در شمال از 10، پنج دوست در حال مبارزه، امپراتوری رسانه های اجتماعی خود را از طریق ارتباط دوستی خود رشد می دهند. این یک فیلم پاتوق درباره افراد خلاقی است که سعی می‌کنند به تنهایی آن را بسازند، در اتحاد قدرت پیدا می‌کنند و از جهان دعوت می‌کنند تا به آنها بپیوندند.

North of the 10 BET+ Movie (2022) | Cast, Wiki

با الهام از رویدادهای واقعی، North of the 10 تعادل واقعی درام و کمدی را از طریق دریچه کارآفرینان جوانی که به دنبال ایده ویروسی بعدی هستند ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید