دانلود زیرنویس فیلم The Meetings of Anna 1978  یک فیلم فرانسوی-بلژیکی-آلمان غربی توسط کارگردان بلژیکی شانتال آکرمن محصول سال ۱۹۷۸ است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-meetings-of-anna-1978/

In 'Les Rendez-vous d'Anna,' Many Meetings but No Connections - The New  York Times

زیرنویس فیلم The Meetings of Anna 1978 آن سیلور، فیلمساز بلژیکی، برای تبلیغ فیلم جدیدش در آلمان غربی، بلژیک و فرانسه سفر می کند. در طول راه، او با غریبه‌ها، دوستان، عاشقان سابق و اعضای خانواده ملاقات می‌کند و در تمام این مدت در حال عبور از اروپای غربی منزوی و همگن است. در میان افرادی که او ملاقات می کند، مادر خودش است که با او در مورد عاشق شدن با زنی صحبت می کند که اکنون فقط تلفنی با او صحبت می کند.

The Meetings of Anna (1978) - IMDb

زیرنویس The Meetings of Anna 1978 این فیلم در ابتدا مورد استقبال قرار نگرفت، اگرچه از آن زمان به شهرت رسید. بسیاری از منتقدان با آنچه که آنها به عنوان “کاهش رادیکالیسم سبکی و موضوعی” در جین دیلمن آکرمن، 23 quai du Commerce، 1080 Bruxelles (1975) می‌دانستند، ایراد گرفتند. Rotten Tomatoes گزارش می دهد که 80٪ از پنج منتقد به فیلم نقد مثبت دادند. این فیلم جایزه آندره کاونز را برای بهترین فیلم که توسط انجمن منتقدان فیلم بلژیک (UCC) ارائه شده بود، دریافت کرد.

The Meetings of Anna (1978) - IMDb

در پایان، او به آپارتمان خود بازگشته است و مانند همیشه به تنهایی به پیام‌ها در دستگاه منشی تلفنی گوش می‌دهد. تماس‌ها از طرف دوستان و/یا عاشق‌های مختلفی است که از در دسترس نبودن او ابراز ناامیدی می‌کنند، و همچنین مدیری که می‌خواهد مطمئن شود که او در تمام برنامه‌های تبلیغاتی‌اش حضور دارد. آخرین پیام از طرف معشوقه زن اوست که در تعجب است که کجاست. آنا با کسی تماس نمی گیرد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید